Statuetki dla utalentowanych

24 czerwca 2020 r. wyróżnieni uczniowie ze szkół miejskich odebrali w sali kina Fenix statuetki z rąk burmistrza Krzysztofa Kalińskiego i przewodniczącego Rady Miejskiej w Łowiczu Jacka Wiśniewskiego.

Nagrody zostały wręczone 24 osobom, z każdej szkoły uhonorowano 4 uczniów. Statuetki przyznano w kategoriach: uczeń z najwyższą średnią ocen i wzorowym zachowaniem- 2 osoby, osobowość szkoły- 1 osoba, najlepszy sportowiec- 1 osoba.                                                                                                                                                                       W SP 4  w pierwszej kategorii nagrodzono Darię Wawrzyńczyk i Wiktorię Pskit, osobowością szkoły została Nikola Duranowska, natomiast najlepszym sportowcem- Daria Duranowska.